Svatba

Majitelka Hotelu Čech již několik let se specializuje na společenské akce a zejména na svatby.
Spoluvlastní svatební agenturu Svatba na Jižní Moravě , a proto Vám může zajistit se svým týmem ty nejlepší služby k Vaší maximální spokojenosti.

        S2                   S1

Jste z větší dálky? Jelikož víme jak je náročné tento významný den zorganizovat, nabízíme Vám přenechání všech starostí a příprav Vaší svatby na nás. 
– vyřízení náležitostí od matriky přes menu, květinovou výzdobu, kosmetičku,kadeřnici či hudbu,zapůjčení veteránů nebo limuzín až po dárky pro svatebčany či rozvoz hostů.
Můžeme Vám přichystat svatbu v prostorách Lednickovaltického areálu nebo v prostorách hotelu dle Vašich přání.

Naše motto zní : ,, Nerozhodujeme za Vás, ale podle Vás´´ 

Kapacitně jsme schopni zorganizovat dokonalou svatbu do 80 osob u slavnostní tabule a v případě větší svatby Vám můžeme doporučit vhodné prostory.

Chcete-li prožít nezapomenutelný den D, zeptejte se nás, co pro Váš den D můžeme udělat.
Své „Ano“ si můžete říct v zámku v Lednici, na Janově hradě, v Synagoze v Břeclavi, u Dianina chrámu v Lednicko-valtickém areálu, na zámku ve Valticích, v Zámecké kapli, která má kapacitu 80 osob nebo při velké svatbě se nabízí obřad v konírně s kapacitou až 150 míst či pod širým nebem na Reistně - Kolonádě.
Zajistit Vám můžeme dopravu veteránami, limuzínou nebo kočárem s koňmi, hudbu od profesionálních DJ přes tradiční hudbu jižní Moravy - cimbál, swingovou skupinu aj.

             Svatba-02          Svatba-06     

Zkušenostmi prověření dodavatelé služeb - kadeřnice, floristé, kosmetička, fotograf či kameraman, cukrářka a naše domácí kuchyně, která je otevřená Vašim představám tak, aby Vaši hosté byli 100% spokojeni.
Pro den D Vámi neváhejte co nejdříve kontaktovat naši paní majitelku. Termíny svateb v Lednickovaltickém areálu jsou často beznadějně obsazené..

            S3             Svatba-01

Svatby na jižní Moravě jsou velice žádané. Přejete-li si připravit dokonalou svatbu a nechcete se o nic starat, zavolejte nám a my se postaráme za Vás, ale podle Vás.
Rádi Vám připravíme a zašleme zcela zdarma nezávaznou poptávku a zpracujeme předběžnou kalkulaci pro Váš den D.

Veškeré informace naleznete na : www.svatbanajiznimorave.cz nebo si zamluvte schůzku přímo s p. Ladislavou Macháčkovou.

Kontakt: +420 737 722 327