Rodinné akce

Rodinné oslavy v hotelu Čech***

Chystáte oslavu narozenin, ukončení studia,křtiny,nebo smuteční hostinu?
Díky komfortnímu prostředí našeho hotelu, poloze uprostřed Lednicko - valtického areálu a našim profesionálním zkušenostem se Vaše oslava stane jedinečnou vzpomínkou.
Kapacita našeho hotelu nabízí ubytování pro 40 osob včetně přistýlek. Kvalitní a poctivá kuchyně našeho hotelu je důvodem proč se k nám hosté rádi vracejí.

V restauraci jsme schopni zorganizovat Vaši oslavu do 30 osob u slavnostní tabule, v salonku do 20 osob a v naší vinárně do 80 osob u slavnostní tabule. Po slavnostním obědě můžeme pojmout Vaši oslavu jako párty s rautem. Při větším počtu osob může být celý hotel pochopitelně uzavřen pro Vaši společnost.
Pro Vaši slavnostní tabuli máme v nabídce připravenou řadu jakostních a přívlastkových vín z Valtic a známých vinařů. Pro pivaře čepujeme vynikající pivo Budvar 12%.

Tým hotelu je pro Vás ochoten vše připravit tzv.“ na klíč „, abyste si svou oslavu mohli užít bez stresů.

Ve spolupráci s osvědčenými dodavateli jsme pro vás schopni zajistit další služby.

Nabízíme Vám:
- opékání selete nebo kýt přímo na zahrádce s ořezem masa                              - grilování vepřových, kuřecích, rybích či vegetariánských pokrmů
- možnost pronájmu našich prostor a uzavření pro veřejnost                               - žívá hudba v průběhu Vaší akce nebo DJ - možnost cimbálové , country, rockové muziky
- nocleh na hotelu v pokojích za sníženou cenu                                                - květinová výzdoba dle Vašich požadavků a typu akce
- výběr z obsáhlého menu a surovin domácí kuchyně                                        - výběr jakostních a přívlastkových vín z Valtic
- řízenou degustaci vín s naším sommelierem

Pokud jsme Vás s nabídkou zaujali, neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 737 722 327 nebo na e-mailu: rezervace@hotelcech.com.
Majitelé hotelu Vám bude plně nápomocni s plánováním a realizací Vaší slavnostní události a rádi poskytnou veškeré podrobnosti k realizaci.