Společenské akce

Vážení přátelé,

náš tým hotelu ČECH se dlouhodobě specializuje na firemní akce, svatby, oslavy narozenin, zájezdy a akce různých druhů.
Pro Vaši firmu či Vaše obchodní partnery vše zajistíme tak, abyste neměli žádné starosti. Ideálním spojením při plánování programu je propojení pracovních povinností a zábavy. Pro Vás i Vaše hosty zorganizujeme řízenou degustací vín se sommeliérem v naší vinárně, prohlídku zámku Valtice nebo Lednice nebo sportovní aktivity jako tenisový nebo badmintonový kurt, golf a jiné. Pro zpestření při vícedenním pobytu je možné navštívit termální lázně Laa an der Thaya, které jsou od nás necelých 45 km nebo Aqualand Moravia zdálený necelých 40 km. Nově se kousek od hotelu otevřelo lanové centrum, kde i zde Vám zajistíme stmelení kolektivu.

Celodenní stravování včetně coffebreaků je samozřejmostí.

Na firemním večeru můžete hosty přivítat rautem nebo snoubením pokrmu s vínem nebo pouze servírovaným menu, a to vše dle Vašich představ.

Oslovila Vás tato možnost? Navštivte přímo sekci dle Vaší plánované akce – Firemní akce, Rodinné akce čí Svatba nebo Zájezdy.

Zavolejte nám kdykoliv o bližší informace a my se postaráme za Vás.
Připravíme nezávaznou nabídku s předběžnou kalkulací zcela zdarma či poskytneme veškeré informace na tel.: +420 737 722 327
nebo emailu: rezervace@hotelcech.com .

Navštívit nás také můžete osobně /po předchozí telefonické domluvě/ a probrat vše s provozní hotelu Ladislavou Macháčkovou.

Těšíme se na Vás tým hotelu Čech